Články, NOVINKY

Zastúpenie značky PRAMAC LIFTER

LIFTER BY PRAMAC má kompletný sortiment zariadení na manipuláciu s materiálom v skladoch s cieľom uspokojiť akúkoľvek požiadavku vyjadrenú zákazníkmi.
Vďaka vertikálnej integrovanej výrobe a schopnosti remeselného spracovania umožňujú ponúkať širokú škálu riešení Made in Italy, aby vyhovovali akýmkoľvek špecifickým potrebám zákazníka a vysokej úrovni diferenciácie pre privátnych značiek a OEM partnerov.

Vysoký výkon.
Neustály vývoj zaručuje inovatívne a najmodernejšie technológie. Kompaktné rozmery, presnosť manévrovania, špecializovaný dizajn a vysoký výkon umožňujú veľmi jednoduché použitie, vylepšenú ergonómiu a efektivitu.

Garantované By Lifter
Všetky naše produkty sú navrhnuté tak, aby spĺňali 100% súlad s aktuálnymi štandardnými predpismi a interným testom kvality a zaisťovali vynikajúcu spoľahlivosť a životnosť. Neustále pracujeme na obohatení funkcií produktov a poskytovaní 100% bezpečných riešení.

Globálna podpora.
Silná prítomnosť zameraná v Európe so sieťou Pramac umožňuje blízkosť zákazníkovi s predpredajným a popredajným trhom, servisom a náhradnými dielmi.

Všetky produkty značky PRAMAC LIFTER už čoskoro na našej stránke.

Katalóg:

Brochure MHE Range_EN

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *